Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Trendy v bydlení na rok 2021

Trendy v bydlení na rok 2021

Andrea Longauerova V pátek 29. 01. 2021 Tipy a inspirace

Do každého roku vstupujete plní očekávání, že vám přinese něco nového a výjimečného. Bydlení si musíte vylepšit sami. Aniž by jste přiložili ruku k dílu to nepůjde. Ve svém domě či bytě dnes trávíte mnohem více času. Situace si to vyžaduje. Chcete změnu. Přinášíme vám trendy v bydlení na rok 2021, jimiž své bydlení jednoduše a rychle ozdobíte a dokonale si ho zpříjemněte.

 

Trendové bývanie

 

Bytový doplněk v podobě pokojových rostlin

Inspirujte se přírodou. Pokojové rostliny jako dekorace nikdy nic nezkazí. Hodně jich nepotřebujete. Jeden velký květ zcela postačí. Zelená uklidňuje a květ místnost, kterou jím ozdobíte příjemně osvěží. Potos s táhlými listy, lopatkovec s pěknými bílými květy, tchýnine jazyky, které zažívají velký návrat, asparagus, či Zamioculcas, který to zvládne, i když na něj zapomenete. Když máte doma více místa, poohlédněte se po něčem exotickém, např. palmě nebo bambusu a vytvořte si dovolenkovou atmosféru. S obrazy na stěnu z mechu k sobě domů přenesete kousek lesa. Doslova. Pokojové rostliny nejsou jen na okrasu. Příznivě ovlivňují i vaše zdraví.

 

Izbové rastliny

 

Kuchyň není jen na vaření

Z kuchyně se stala místnost, ve které se nejen vaří, ale i žije. Vaření neprobíhá za zavřenými dveřmi. Právě naopak. Stává se událostí, při níž se setkává rodina a známí. Když vám to stavba domu nebo bytu dovolí, otevřete prostor a propojte kuchyň s obývákem a jídelnou tak, abyste z kuchyně dohlédli do každého koutu a při vaření a kuchyňských pracích vám už nic neujde.

 

Otvorený interiér

 

Průmyslový styl má v roce 2021 zelenou

Industriální styl se se svou "nedokonalostí" a surovým dřevem a kovem postupně dostává i do našich domovů. Beton a odhalené cihly působí nedokončeně, ale přinášejí určitou volnost a pocit svobody, který lidem chybí. Přicházíme na to, nemusí být vše jako ze škatulky, abychom se cítili dobře. Metalické odstíny, sklo a hra světla vytvářejí pocit dokonalosti a čistoty a harmonizují to, co neopracovanému dřevu a kovu chybí.

 

Industriálne moderné bývanie

 

Použijte to, co doma máte. recyklujte

Nový nábytek kupovat nemusíte. Druhý dech můžete dát i tomu, který doma máte. Přineste si nějaký originální starožitný kousek od prarodičů nebo z nějakého blešího trhu a upravte ho tak, aby vám do interiéru dobře zapadl a vynikl současně. Získáte originální prvek s vyjádřením vašeho osobního stylu. V industriálním stylu je na prvním místě funkčnost. Nic z nábytku a bytových doplňků zde není jen tak.

 

Modernizovaný starý nábytok

 

Zpestřete si bydlení barvou, která je letos in

Rok 2021 se nese v tmavších zemitých tónech. Na své si přijde hnědá, tmavozelená, modrá, šedá, ale i žlutá. Jejich úkolem je vytvořit atmosféru pohody a klidu, abyste v těchto nejistých časech cítili dobře. Barvy v designu pro rok 2021 vycházejí z přírody, zklidňují psychiku a působí relaxačně.

 

Interiér vo farbách roku 2021

 

Nezapomeňte na pracovní koutek

Home office vládne světu. Předpokládáme, že kancelář si doma zařizovat nebudete. Nenoste pracovní věci po celém domě. Vytvořte si pracovní koutek, abyste měli jasno v tom, kde se budete věnovat jen pracovním záležitostem. Ozdobte si ho fotkou nejbližších, zapalte si svíčku a vytvořte si atmosféru, ve které vám práce půjde pěkně od ruky. Doma si to můžete dovolit.

 

Pracovný kútik v interiéri

 

Doma se máte cítit dobře. Trendy v bydlení na rok 2021 jsou inspirací, ze které můžete čerpat. Přizpůsobte je svým možnostem. K celkovému pocitu někdy opravdu stačí opravdu málo.

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku