Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Co o vás prozradí oblíbené barvy v interiéru?

Co o vás prozradí oblíbené barvy v interiéru?

Lucia Plasa V úterý 05. 04. 2022 Barvy v interiéru

Věřte či ne, ale barvy mají skutečný vliv na psychiku lidí. Dokážou ovlivnit naše nálady a pocity. Pomocí barev dokonce umíme odkrýt a zčásti definovat jaký typ osobnosti jste. Jste zvědaví, co o vás prozradí vaše oblíbená barva na zdi? Je to bílá, šedá nebo zelená barva?

 

Neutrální a univerzální - bílá barva

Bílá barva je barvou čistoty. Platí to io milovnících bílé barvy. Jsou to čistotní, vyrovnaní lidé s touhou po dokonalosti. Pokud je pro vás typická bílá barva nejen v interiéru, určitě jste sebevědomí, soběstační a poněkud samotářský typ. V životě potřebujete jednoduchost a děláte vše pro to, abyste se nemuseli spoléhat na druhé.

 

biela farba v obývačke biela farba v kuchyni 

 

Barva ženskosti - růžová

Vlastnosti jako laskavost, velkorysost a empatie k druhým lidem jsou ve vašem životě klíčové. Pokud k těmto vlastnostem přidáme citlivost a smyslnost, je pochopitelné, proč ve vašem interiéru převládá romantická růžová barva. Osoba, pro kterou je charakteristická růžová je něžná, klidná, „sladká“ a touží být bezpodmínečně milována.

 

ružová kúpeľňa ružová farba v interiéri

 

Nadčasová šedá barva

Šedá barva na zdi je v interiéru velmi populární a moderní. Představuje neutralitu a univerzálnost. Pokud patří šedá barva k vašim oblíbeným, prozradí o vás, že jste člověk, který v životě hledá klid a stabilitu. Jednoduše chcete žít spokojený život. Neradi vedete spory, proto se raději okolí přizpůsobíte a uděláte kompromis. V pracovní sféře jste tvrdý, loajální a oddaný pracovník. Toužíte mít věci pod kontrolou a vytvořit rovnováhu ve všech životních sférách.

 

sivá farba v interiéri sivá farba v obývačke

 

Barva nebes - modrá barva

Modrá barva všude, kam se podíváte? Je to ideální barva, pokud potřebujete snížit tep a tělesnou teplotu. Pozor, příliš modré může působit skličujíc. Podle průzkumů mají modrou barvu v interiéru více muži než ženy. Symbolizuje bezpečný přístav. Vyvolává klid, vyrovnanost a stabilitu. Modrá barva je typická pro lidi, kteří v životě hledají vnitřní klid. Jsou konzervativní, sentimentální a upřímní. Lidé, u kterých převládá modrá barva v interiéru, jsou spolehliví přátelé, věrní v manželském životě a důslední v práci. Věděli jste, že zaměstnanci v kanceláři s modrou barvou jsou produktivnější?

 

modrá farba v interiéri modrá farba v interiéri

 

Elegantní černá barva

Fakt nebo mýtus? Jsou lidé, jejichž oblíbená barva je černá, mrzutí a depresivní? Mýtus. Černá barva symbolizuje moc, prestiž a eleganci. Je to barva sofistikovaných lidí, kteří jsou většinou konzervativní a mají rádi věci pod kontrolou. Občas si staví pomyslnou bariéru před okolním světem a velmi těžko si lidi připouštějí k tělu. Černá je barva konvenčních lidí se smyslem pro umění. V interiéru už není žádným nováčkem. Je velmi populární a najde si uplatnění v každém jednom stylu bydlení.

 

čierna farba v kúpeľni čierna farba v spálni

 

Oblíbená klasika - hnědá barva

Hnědá barva je barvou Země. Je to barva stability, bezpečí a pohodlí. I u vás doma je dominující barvou hnědá? Hnědá je charakteristická pro pracovité, přátelské a zodpovědné lidi. Nejste žádný „snílek“, naopak spontánnost je pro vás tabu. Nohama stojíte pevně na zemi. Podstatou vašeho života je mít rodinu a přátele, na které se můžete spolehnout. Potřebujete dobrou práci a komfort v životě.

 

hnedá farba v elegantnej spálni hnedá v interiéri

 

Zelená barva - barva přírody a stability

Jste "přírodní" typ a v žebříčku barevnosti je u vás zelená barva na prvním místě? Zelená je typická pro upřímné, inteligentní a praktické lidi, kteří milují přírodu. Zelená barva o vás prozradí, že jste laskavá, soucitná a vyrovnaná osobnost. Jednou z vašich potřeb je milovat a být milován. Vlastní pocity neskrýváte, naopak, je o vás známo, že jste jako otevřená kniha. Zelená barva je ideální pro lidi, kteří mají rádi společnost a touží někam patřit.

 

 zelená farba v interiéri zelená farba v interiéri

 

Ráj na zemi představuje trendy tyrkysová barva

Tyrkysová barva je v interiérovém designu poněkud nováčkem. Trendy tyrkysová léčí citovou stránku a vytváří emocionální stabilitu. Pokud je vaší oblíbenou barvou tyrkysová, jistě jste komunikativní, empatický a kreativní. Lidé, jejichž top barvou je tyrkysová, jsou skvělí v multitaskingu. Mají vynikající organizační a řídící schopnosti. Tyrkysová je typická barva pro ty, kdo se v životě neustále hledají a vytvářejí si život podle vlastních podmínek.

 

tyrkysová farba v interiéri tyrkysová farba v interiéri

 

Moderní oranžová

Jste přátelský, extrovertní a věčně pozitivně naladěný? Potom je vaší oblíbenou barvou určitě oranžová. Oranžová je charakteristická pro svobodomyslné lidi s dobrodružným duchem. Máte rádi nové výzvy, jste soutěživý a bez boje se nevzdáváte. Oranžová barva v interiéru o vás napoví, že život je pro vás jedna velká „party“. Neustále vyhledáváte společnost, ve které chcete být respektován. Lidi berete takové, jací jsou.

 

oranžová farba v interiéri oranžová v interiéri

 

Energická žlutá barva

Pokud je žlutá vaší oblíbenou barvou, určitě jste veselý, energický a zábavný člověk. Žlutá barva v interiéru stimuluje myšlení a kreativního ducha. Osoby, které žlutou upřednostňují před ostatními barvami jsou impulzivní, spontánní a vynikající v logických hrách. Optimismus takových lidí je nakažlivý. Rodinu a dobré přátele si drží blízko, protože jsou si vědomi, že především oni je milují takovými jakými jsou.

 

žltá farba v obývačke žltá farba v interiéri

 

Vášeň a romantiku zosobňuje červená barva

Červená je dynamická barva. Představuje vášeň, sílu a teplo. Mimo jiné je to také barva sexuality. Lidé, kteří mají nejraději ze všech barev červenou, prahnou po pozornosti a akčním životě. Nebojí se jít za svým snem a plnit si všechny touhy. Jsou to impulsivní, energické typy se soutěživým duchem. Červená je typická pro tvrdě pracující lidi, kteří se nevyhýbají manuální práci. Trpělivost však není jejich silnou stránkou.

 

červená farba v interiéri červená farba v interiéri

 

Trendy fialová barva

Pokud je fialová barva vaší oblíbenou barvou vypovídá to o vás, že jste perfekcionista. V životě potřebujete pořádek a dokonalost. Máte kreativního ducha a silnou intuici. Rádi pomáháte druhým lidem. Jste citlivý a empatický člověk, ale někdy to vypadá, že si žijete ve vlastní bublině. Milujete spíše nekonvenční věci a to se odráží i ve vašem interiéru a ve vašem šatníku. Rádi cestujete a poznáváte nové lidi. Věříte v „duchovně“ a v sílu vesmíru. 

 

fialová farba v spálni fialová farba v jedálni

 

Představili jsme vám charakteristiky nejznámějších základních barev. Pravdou je, že při tvoření bydlení snů potřebujete využít efektivitu a praktickou stránku neutrálních barev. Výrazné barvy, i když patří k vašim oblíbeným, doporučujeme přidat jako vedlejší barvy. Jak je to u vás? Jste konzervativní nebo milujete nekonvenčnost? Která barva hraje u vás v interiéru první housle? Sedí na vás popis, který je u dané barvy? Dejte nám vědět.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku